HADES

Miasto: Śmiechowice
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Młody
Wielkość: Duży
Rasa: Rasowy
Opis

Hades szuka domu!

Szukamy domu dla Hadesa ‼️
Hades trafił do Nas jakiś czas temu.

Został zabrany ze schroniska gdyż kompletnie sobie w nim nie radził. Schudł masakrycznie ,okaleczał się w skutego czego Stracił ogon?. Ale teraz już Hades doszedł do siebie. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko człowieka, który go pokocha i otoczy miłością❤️.


A jaki jest Hades. Hades to cudny psiak w typie PitBulla .Jest świetnym kompanem dla człowieka i z nim świetnie współpracuje. Nauczony wielu komend, które są przydatne w życiu codziennym. Nie jest psem reaktywnym, raczej spokojnym i opanowanym. Za nagrodę zrobi wszystko. Na spacerach trochę ciągnie na początku, ale jest to do opanowania. Psy ignoruje, no chyba że mu jakiś szczekacz w drogę wejdzie. Nie jest typem niszczyciela jednak bardzo przeżywa rozłąkę z właścicielem w szczególności upodobał sobie kobiety. Wtedy potrafi sporo szczekać, ale na dziś w większości jest to opanowane.

Jednak nowy dom będzie musiał być nastawiony na przestrzeganie zasad i rutyny dnia. W jego życiu kobiety musiały być bardzo ważne i ta jego "obsesja" na punkcie bliskości jest na pewno związana ze zła socjalizacją i brakiem zajęć. Jest dość sporym psem, więc trzeba będzie się liczyć z jego siłą ?. Bez problemu można przy nim wykonywać różne zabiegi pielęgnacyjne typu kąpiel, czyszczenie uszu itd. Świetnie się sprawdzi jako kompan do długich spacerów. Uwielbia aportować piłkę i oddaje ją bez problemu. Niestety nie można mu pozwalać na szarpanie zabawek, gdyż mogą wystąpić u niego problemy z błędnikiem ( chwilę sie zatacza). To jednak nie ma wpływu na jego zachowanie. Dobrze by było jakby trafił do domu z ogrodem.

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 0 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Drugie Życie Bulla
Zwierząt do adopcji: 7
Data dodania: 02.11.2022
Data akutalizacji: 02.11.2022
Miejsce pobytu: Śmiechowice

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?