Malwinka

Miasto: Piaseczno
Status: Znalazł dom
Gatunek: pies
Wiek: Młody
Wielkość: Mały
Rasa: Mieszaniec
Opis

Malwinka szuka swojego stałego domu. Najlepiej znaleźć ją na terenie mazowieckiego, w Warszawie i okolicach. Malwinka wymaga przeprowadzenia zabiegu korekty podniebienia i przegrody nosowej w klinice, w której jest już leczona.

Opis z domu tymczasowego:

Malwinka uwielbia być głaskana, przytulana i wylegiwać się na kanapie. Lubi też jazdę samochodem, spanie w nogach w nocy na łóżku i spacery. Uwielbia smaczki i nie lubi zostawać sama w domu. Kenel jest dużym problemem, prawdopodobnie związanym z jej poprzednim życiem.

Malwinka jest łaknąca kontaktu i bliskości z człowiekiem. Jest jak rzep, który wtula się w człowieka, kiedy leży obok niego. Nie jest wymagająca jeśli chodzi o dystans spacerów, ale lubi trochę pobiegać. Czasami lubi zabawiać się z innymi psami lub bawić się zabawką. Generalnie jest typem psa, który lubi być na kanapie i wtulony w człowieka.

Malwinka jest bardzo zadowolona, kiedy widzi szelki, ponieważ wie, że to czas na spacer lub wycieczkę samochodem. Ładnie wskakuje do samochodu. Wizyty u lekarza nie stanowią problemu, jest świetnym pacjentem. Nie ma problemów z utrzymaniem czystości w domu. Lubi, kiedy w czasie chłodu lub deszczu ma paltocik, aby nie marznąć.

Podczas jedzenia należy uważać, aby inne psy nie zbliżały się zbyt blisko do jej miski. Malwinka dostaje karmę z jednym rodzajem mięsa (jagnięcina), ponieważ na innych karmach pojawiały się problemy jelitowe.

Malwinka jest niezwykle oddaną i zapatrzoną w człowieka psiną. Jest wspaniałym przyjacielem na czterech łapkach

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 1 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Futrzaki
Zwierząt do adopcji: 17
Data dodania: 07.03.2023
Data akutalizacji: 20.11.2023
Miejsce pobytu: Piaseczno

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?