Pusia

Miasto: Warszawa
Status: Znalazł dom
Gatunek: pies
Wiek: Dorosły
Wielkość: Mały
Rasa: Mieszaniec
Opis

Pusia szuka nowego domu

Czy starsze psy też mają szansę na adopcję i nowe życie? Tak, Pusia jest tego doskonałym przykładem. Przyprowadzona do nas kilka miesięcy temu, okazało się, że ma zerwane więzadło w jednej łapce i wypadające rzepki w drugiej, a także urojoną ciążę i przepuklinę. Jej łapki zostały już zoperowane, a Pusia została wysterylizowana i pozbawiona przepukliny. Jest mała i waży około 7 kg, a jej wiek wynosi około 8 lat.

Kiedyś mieszkała na wsi, ale jej właścicielka znalazła się w trudnej sytuacji i trafiła do domu pomocy społecznej, a Pusia została pod naszą opieką.

Pusia jest spokojna i towarzyska. Lubi być blisko swojego opiekuna i jest przyjacielska wobec innych psów. Potrzebuje cierpliwego i odpowiedzialnego domu, w którym będzie czuła się bezpieczna i kochana.

Warunki adopcji:

  1. Konieczna jest rozmowa na Messengerze lub telefoniczna.

  2. Jeśli pies jest dorosły, zapraszamy na zapoznanie się z nim w jego domu tymczasowym lub hotelu. W przypadku szczeniąt, z powodu ryzyka zakaźnych chorób, nie robimy zapoznań.

  3. Wizyta w nowym domu w celu sprawdzenia warunków.

  4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Pusia nie może trafić do kojca, budy ani na łańcuch, tylko do domu z odpowiednimi warunkami. Obowiązuje procedura adopcyjna i weryfikacja kandydatów na nowych opiekunów.

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 4 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Futrzaki
Zwierząt do adopcji: 17
Data dodania: 07.03.2023
Data akutalizacji: 20.11.2023
Miejsce pobytu: Warszawa

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?