Niuniek

Miasto: Łódź
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Staruszek
Wielkość: Duży
Rasa: Mieszaniec
Opis

Niuniuś to około 8-letni piesek, choć ciężko dokładnie określić jego wiek, ze względu na mocno starte zęby. Prawdopodobnie jest to efekt wieloletnich prób ucieczki z łańcucha, przy którym go znaleziono. Był bardzo zaniedbany, miał mnóstwo pcheł i dużą ranę - życie łatwe nie miał.

Niuniuś to większy pies, ważący 26 kg, ale z pewnością jeszcze przybierze na masie. Jego sierść obecnie wygląda znacznie lepiej, chociaż potrzeba jeszcze trochę czasu, aby stała się idealna. Jest spokojny, dogaduje się ze spokojnymi psami, ale nie lubi dominujących. Nie zalecamy go do domu z małymi dziećmi czy kotami, gdyż potrafi pokazać zęby, jeśli coś mu się nie spodoba, zwłaszcza podczas podnoszenia.

Jego traumatyczne przeżycia z pewnością wpłynęły na jego zachowanie. Niuniuś potrafi chodzić na smyczy i zachowuje czystość. Szukamy dla niego kochającego domu; nie interesują nas oferty z kojcem czy budą. Jest wykastrowany, zachipowany, odrobaczony i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie.

Przebywa w województwie łódzkim. Jesteś zainteresowany adopcją? Zapraszamy po ankietę na adres e-mail: azylkundeldomek@gmail.com. Obowiązują procedury adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt telefoniczny: 724 305 995, od poniedziałku do soboty (11:00-19:00).

 

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 0 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Dom dla Kundelka
Zwierząt do adopcji: 12
Data dodania: 24.03.2023
Data akutalizacji: 28.03.2023
Miejsce pobytu: Łódź

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?