Romeo

Miasto: Maksymilianów
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Dorosły
Wielkość: Mały
Rasa: Kundelek
Opis

Romeo, jak sama nazwa wskazuje, to młodziutki psiaczek z nutą romantyzmu i melancholii w swoim życiu. Ma około 1,5 roku i charakteryzuje się pięknym tricolorowym umaszczeniem. Co do wielkości, nie jest to duży pies, sięgający do połowy łydki. Jego życiowy los skrzyżował się z Julią, obydwoje zostali porzuceni pod cmentarzem. Niestety, takie dramatyczne zdarzenia mogą wywołać psotraumatyczny stres (PTSD, Post-Traumatic Stress Disorder), co w ich przypadku przejawiało się utratą zaufania do ludzi. 

Mimo tego, Romeo jak i Julia wykazali zdumiewającą zdolność do regeneracji emocjonalnej. Po kilku dniach w nowym, bezpiecznym otoczeniu, zaczęli odzyskiwać zaufanie do człowieka. Romeo może początkowo wykazywać oznaki nieufności, ale z czasem otwiera się i staje się bardziej towarzyski. Co więcej, wykazuje umiejętność dogadywania się z innymi psami i również toleruje koty.

Należy podkreślić, że nowy właściciel będzie musiał go jeszcze nauczyć chodzenia na smyczy - jest to element, który wymaga jeszcze doszkolenia. Romeo przeszedł już podstawowe procedury weterynaryjne: jest wykastrowany, odrobaczony i zachipowany. Ponadto, do nowego domu pojedzie również zaszczepiony.

Procedury adopcyjne są standardowe:

1. Wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.
2. Wizyta przedadopcyjna.
3. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Romeo to prawdziwa enigma. Jest to pies, który mimo trudnych początków w życiu, ma w sobie ogromny potencjał do bycia lojalnym i kochającym towarzyszem. Jeżeli jesteś gotów na włożenie w niego czasu i miłości, możesz stać się częścią jego nowego, lepszego rozdziału w życiu.

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 1 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Dom dla Kundelka
Zwierząt do adopcji: 28
Data dodania: 16.08.2023
Data akutalizacji: 26.09.2023
Miejsce pobytu: Maksymilianów

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?