Pręgusek

Miasto: Maksymilianów
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Dorosły
Wielkość: Średni
Rasa: Kundelek
Opis

Pręgusek, młody psiak urodzony na początku lutego 2021 roku, jest już coraz bardziej świadomym bytem. Jego waga wynosi około 12 kg, co sugeruje, że nie będzie to duży pies. Ciekawą cechą tego psiaka jest jego adaptacyjność wobec innych zwierząt; akceptuje inne psy i został nauczony jak obchodzić się z kotami. Taka socjalizacja w wczesnym okresie życia jest kluczowa dla jego przyszłego rozwoju emocjonalnego i społecznego.

Pręgusek przeszedł już pierwsze, podstawowe procedury weterynaryjne: jest zaszczepiony i w nowym domu pojedzie również zachipowany. To ostatnie jest szczególnie istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa i identyfikacji zwierzęcia. W tym kontekście, chipping (umieszczenie mikrochipu pod skórą zwierzęcia) służy jako forma biometrycznej identyfikacji, która może być niezwykle użyteczna w przypadku zagubienia się psa.

Warunki adopcyjne są następujące:

1. Wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.
2. Wizyta przedadopcyjna i poadopcyjna.
3. Podpisanie umowy adopcyjnej, w której nowy właściciel zobowiąże się do wykonania zabiegu kastracji w określonym terminie.

Miejsce pobytu Pręguska to województwo łódzkie.

To co wyjątkowe w przypadku Pręguska, to jego poszukiwanie domu pełnego miłości i miękkich kanap, zamiast budy czy kojca. Wyraźnie zaznaczone jest, że psa interesuje przede wszystkim ciepły, rodzinną atmosfera. Jeżeli masz w sobie tyle miłości, ile Pręgusek jest w stanie dać, to być może to jest właśnie pies dla Ciebie.

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 1 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Dom dla Kundelka
Zwierząt do adopcji: 28
Data dodania: 16.08.2023
Data akutalizacji: 26.09.2023
Miejsce pobytu: Maksymilianów

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?