Bayron

Miasto: Maksymilianów
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Staruszek
Wielkość: Średni
Rasa: Kundelek
Opis

Bayron to niezwykły pies, który z każdym dniem traci nadzieję i potrzebuje waszego wsparcia. Udostępniajcie prosimy, bo być może gdzieś tam czeka na niego osoba, która otworzy przed nim drzwi swojego domu i serca. Bayron ma około 9 lat i waży około 20 kg. Trafił do nas dzięki życzliwości pewnej kobiety, która go uratowała. Niestety, większość swojego życia spędził na krótkim łańcuchu, w rozpadającej się budzie. Można tylko zgadywać, co wówczas czuł.

Mimo trudnych przeżyć, jest to piesek bardzo grzeczny i zrównoważony. Pięknie chodzi na smyczy i mimo swoich 9 lat jest pełen energii i młodzieńczego wigoru. Uwielbia ludzi, jest w nich wręcz zakochany, a dzieci także są w kręgu jego sympatii. Jest wykastrowany i czeka na nowy, kochający dom. Mamy ogromną nadzieję, że ktoś z Was zakocha się w jego pięknych oczach i da mu szansę na nowe, lepsze życie.

Aktualnie Bayron przebywa w województwie łódzkim. Proces adopcyjny obejmuje wypełnienie ankiety, wizytę przedadopcyjną, wizytę poadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją tego cudownego psiaka, skontaktuj się z nami.

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 1 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Dom dla Kundelka
Zwierząt do adopcji: 28
Data dodania: 16.08.2023
Data akutalizacji: 26.09.2023
Miejsce pobytu: Maksymilianów

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?