Stefko

Miasto: Maksymilianów
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Staruszek
Wielkość: Średni
Rasa: Kundelek
Opis

Pozwólcie przedstawić Stefka — 12-letniego, czarującego psiego seniora, który niestety większość swojego życia spędził w schroniskowym "obozie". To prawdziwy przytulak, który kocha ludzi i podąża za nimi krok w krok, starając się nadrobić stracone lata bez ludzkiej uwagi.

Stefko to pełen uroku psinek o wadze około 20 kg, który sięga przed kolanko. W domu okazuje się być niezwykle grzeczny — nie niszczy i potrafi chodzić na smyczy. Jeżeli chodzi o kompatybilność ze zwierzętami, doskonale dogaduje się z innymi psami, ale niestety, koty nie są dla niego. Dlatego idealny dla Stefka będzie dom bez mruczących lokatorów.

Pod względem zdrowia, Stefko jest już w pełni przygotowany na nowy rozdział w swoim życiu. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany. Wszystko, co teraz potrzebuje, to kochający dom, który obfituje w miękkie kanapy i legowiska, gdzie będzie mógł spędzić resztę swoich dni jako pełnoprawny członkiem rodziny.

Jeżeli czujesz, że Stefko mógłby być właściwym dodatkiem do Twojej rodziny, zachęcamy do kontaktu. Proces adopcyjny obejmuje wypełnienie ankiety. Stefko aktualnie przebywa w województwie łódzkim, a na wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie od poniedziałku do soboty między 11:00 a 19:00.

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 2 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Dom dla Kundelka
Zwierząt do adopcji: 28
Data dodania: 16.08.2023
Data akutalizacji: 20.10.2023
Miejsce pobytu: Maksymilianów

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?