Merida

Miasto: Maksymilianów
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Dorosły
Wielkość: Średni
Rasa: Kundelek
Opis

Oto Merida — dwuletnia, pełna energii i entuzjazmu sunia, która nie może doczekać się, aby znaleźć swój na zawsze dom. Z wagą 20 kg i wzrostem sięgającym do kolana, Merida jest w sam raz — nie za duża i nie za mała.

Charakter? To prawdziwa sympatyczka, która uwielbia towarzystwo ludzi. Z nią na pewno nie będzie nudno; to psiak, który jest wszędzie i zawsze, gotów do zabawy i przygód. Co więcej, Merida już potrafi chodzić na smyczy, ale jeśli chodzi o czystość, zdarzają się jej jeszcze małe wpadki. Bądź więc przygotowany na odrobinę cierpliwości i treningu w tym zakresie.

W relacjach z innymi psami Merida radzi sobie doskonale. Jedynie przy jedzeniu wykazuje pewną zasobność, co jest całkiem typowe dla wielu psów.

Zdrowotnie, Merida jest już w pełni przygotowana do adopcji: jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana. Wszystko, co jej teraz potrzeba, to mięciutkie kanapy i mnóstwo miłości.

Jeśli myślisz, że Merida pasuje do Twojego stylu życia i jesteś gotów zaoferować jej miłość i stały dom, zachęcamy do wzięcia udziału w procedurze adopcyjnej. To obejmuje wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Merida obecnie przebywa w województwie łódzkim. 

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 4 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Dom dla Kundelka
Zwierząt do adopcji: 28
Data dodania: 16.08.2023
Data akutalizacji: 07.11.2023
Miejsce pobytu: Maksymilianów

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?