Jagoda

Miasto: Maksymilianów
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Staruszek
Wielkość: Mały
Rasa: Kundelek
Opis

Jagoda to psi dama z niezwykłym zasobem energii i radości życia. Chociaż jej wiek przekracza 10 lat, to wcale nie jest to widoczne w jej zachowaniu. Ta sunia wciąż emanuje werwą i szczęściem, co sprawia, że każda chwila z nią jest wyjątkowa.

Po latach spędzonych w schronisku, Jagoda jest w pełni gotowa na nowy rozdział w swoim życiu. Jest niezwykle przyjazna i dobrze dogaduje się zarówno z innymi psami, jak i z kotami. Co więcej, ma nieskomplikowany charakter, co znacznie ułatwi jej adaptację w nowym domu.

Jeśli chodzi o praktyczne aspekty, Jagoda potrafi chodzić na smyczy, chociaż z ekscytacji i ciekawości otoczenia czasem ciągnie. To jednak kwestia, którą można łatwo wypracować z nią podczas wspólnych spacerów. Na wagę Jagody warto również zwrócić uwagę — musi schudnąć kilka kilogramów, bo obecnie zdecydowanie ma ich nadmiar. Jej wielkość? Sięga do połowy łydki, więc to nie jest duży pies.

Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana, co oznacza, że jest już w pełni przygotowana na adopcję. Procedura adopcyjna obejmuje wypełnienie ankiety, wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeżeli jesteś gotów podarować Jagodzie miłość i komfort, którego do tej pory nie miała, zapraszamy do kontaktu.

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 0 razy

Awatar użytkownika
Fundacja Dom dla Kundelka
Zwierząt do adopcji: 14
Data dodania: 16.08.2023
Data akutalizacji: 27.08.2023
Miejsce pobytu: Maksymilianów

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?