Kamyk

Miasto: Pasłęk
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Młody
Wielkość: Średni
Rasa: Kundelek
Opis

Nie oceniaj Kamyka przez pryzmat typowych kanonów piękna. Dla nas każdy pies jest wyjątkowy, a Kamyk ma w sobie to "coś", co czyni go absolutnie niezastąpionym. Chociaż nie jest to pies, który na pierwszy rzut oka przyciąga tłumy, zasługuje na prawdziwą, kochającą rodzinę.

Kamyk trafił do nas po zgłoszeniu ze wsi Marianka. Niestety, błąkał się tam samotnie, bez opieki i domu. Jako młody, delikatnie zbudowany piesek, początkowo w schronisku był nieco nieśmiały. Ale teraz? Teraz jest pełen energii i radości! Kiedy widzi człowieka, natychmiast podchodzi do niego, skacząc z radości i pragnąc spędzić jak najwięcej czasu u jego boku.

Kamyk to niesamowicie przyjazny towarzysz, który doskonale rozumie się z dziećmi. To prawdziwy pies do przytulania, który uwielbia być blisko ludzi. Wierzy w ludzi i pragnie, by ktoś go naprawdę zauważył i pokochał. Ma świetne relacje z innymi psami i nie okazuje agresji wobec kotów.

Jeśli jesteś gotów otworzyć swoje serce i dom dla tego wspaniałego psiaka, Kamyk z niecierpliwością czeka, by stać się częścią Twojej rodziny!

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 0 razy

Awatar użytkownika
Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt
Zwierząt do adopcji: 43
Data dodania: 23.10.2023
Data akutalizacji: 23.10.2023
Miejsce pobytu: Pasłęk

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?