Dalia

Miasto: Pasłęk
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Dorosły
Wielkość: Średni
Rasa:
Opis

Dalia to prawdziwy symbol wytrwałości i siły ducha. Pomimo trudnych doświadczeń i okropnych warunków, w jakich do tej pory żyła, ta około 8-letnia suczka zachowała niezwykłą miłość i lojalność wobec ludzi. Jest przyjacielska, posłuszna i bardzo spragniona ciepła i miłości, co tylko potęguje pytanie: dlaczego nadal jest w schronisku?

Jej bezkonfliktowy charakter w stosunku do innych psów oraz jej łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi sprawiają, że wydaje się być idealnym kandydatem do adopcji. Dalia z pewnością odwdzięczy się nowym opiekunom swoją niewyczerpaną miłością i wdzięcznością.

Dalia została poddana zabiegowi sterylizacji i ładnie chodzi na smyczy, co dodatkowo upraszcza jej adaptację do nowego domu. Czas, żeby Dalia wreszcie znalazła dom, w którym będzie mogła żyć godnie i szczęśliwie, korzystając z drugiej szansy, na którą tak bardzo zasługuje.

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś o adopcji psa, może to właśnie Dalia jest tym, kogo potrzebujesz? Czy to nie jest czas, by Dalia wreszcie poczuła, co to znaczy być kochaną? Nie przegap tej szansy na podarowanie jej lepszego życia; być może to najlepsza rzecz, którą zrobisz w tym roku. Dalia zasługuje, by ktoś ją wreszcie zauważył i dał jej to, na co czekała przez całe swoje trudne życie: dom pełen miłości i bezpieczeństwa.

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 0 razy

Awatar użytkownika
Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt
Zwierząt do adopcji: 43
Data dodania: 23.10.2023
Data akutalizacji: 23.10.2023
Miejsce pobytu: Pasłęk

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?