Alfi

Miasto: Witoldów
Status: Szuka domu
Gatunek: pies
Wiek: Młody
Wielkość: Mały
Rasa:
Opis

Alfi, 3-miesięczna sunia, znalazła się w trudnej sytuacji, ponieważ została sama po tym, jak jej rodzeństwo znalazło już swoje domy. Mimo to, jej charakter świadczy tylko o pozytywnach – jest jak "żywe sreberko": towarzyska, przytulaśna i uwielbiająca zabawy z innymi psami. Na zdjęciach widać, jak dobrze bawi się z koleżankami, co jest znakomitym prognostykiem dla jej przyszłego życia w rodzinie z innymi zwierzętami.

Jeżeli chodzi o jej stan zdrowia, Alfi jest już odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Planowana jest również jej identyfikacja za pomocą mikroczipu. Jest więc gotowa do adopcji i oczekuje na kochający dom.

Obowiązuje standardowa procedura adopcyjna. Obejmuje to wypełnienie ankiety, wizytę przed-adopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Alfi z pewnością dostarczy mnóstwo radości i będzie wspaniałą towarzyszką dla każdego, kto zdecyduje się ją adoptować. Dzięki jej przyjaznemu usposobieniu, najprawdopodobniej świetnie wpasuje się w dynamikę rodziny i stanie się jej pełnoprawnym członkiem.

Sterylizacja / Kastracja
Szczepienia
Przyjazny dzieciom
Szkolony
Uwielbia zabawę
Uwielbia spacery
Akceptuje koty
Akceptuje psy

Adopcja została udostępniona 0 razy

Awatar użytkownika
Fundacja " Kudłaci Przyjaciele Marty "
Zwierząt do adopcji: 21
Data dodania: 26.10.2023
Data akutalizacji: 26.10.2023
Miejsce pobytu: Witoldów

Jesteś zainteresowan(y)a adopcją?