logo


Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności serwisu internetowego. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Usługodawca Patryk Fraszczyk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PRZYJACIELE ZWIERZĄT - PATRYK FRASZCZYK ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres email: kontakt@przyjacielezwierzat.pl

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Patryka Fraszczyka prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PRZYJACIELE ZWIERZĄT - PATRYK FRASZCZYK ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań, w celu marketingowym.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu. Dane osobowe w serwisie przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
avatar
(opcjonalnie)
No avatar used.

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 3,00 MB

Maksymalny rozmiar loga to 3MB. Pamiętaj że musi być kwadratowe! :)

[{"amount":"466183.22"}] [{"count":"84"}]