ikona

Prostota

Zbiórkę dla zwierząt możesz stworzyć za pomocą kilku kliknięć. Wiemy, że w wielu sytuacjach w niesieniu pomocy dla pupili liczy się czas, dlatego formalności organizowania zbiórek dla zwierząt zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Intuicyjna obsługa portalu zachęca zarówno do organizowania zbiórek dla zwierząt, jak i do angażowania się darczyńców w pomoc.

Opiekunowie

Organizowanie zbiórki dla zwierząt to duże przedsięwzięcie. Nie musisz martwić się, jeśli nie masz w tym doświadczenia. Każdy Potrzebujący na Przyjacielezwierzat.pl może uzyskać swojego Opiekuna odpowiedzialnego m.in. w zakresie reklamy zbiórki w mediach społecznościowych, dotarciu do wyjątkowej społeczności Pomagaczy zgromadzoną na naszym profilu FB, newsletterach jak i konsultacji odnośnie przygotowania rzetelnego opisu zbiórki.

ikona
ikona

Skuteczność

Dzięki wypracowanym przez lata metodom skutecznego docierania do darczyńców, dziś tworzymy ogromną społeczność ludzi o dobrych sercach którzy zapewne otworzą je, jeśli uznają Twój cel za warty wsparcia.. Organizowane na naszym portalu zbiórki dla schronisk czy zbiórki dla zwierząt mają o wiele większą skuteczność od zbiórek dla zwierząt prowadzonych na własną rękę.

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby zweryfikować wiarygodność i zasadność każdej publikowanej zbiórki pieniędzy. Latami będziemy pracować nad godną opinią i zaufaniem naszego portalu dlatego darczyńcy muszą wiedzieć, że u nas nie ma miejsca na oszustwo, naciąganie kwot, czy faktów. Muszą mieć pewność, że ciężko zarobione przez nich pieniądze podarowane drugiemu człowiekowi, trafiają tam, gdzie powinny a najnowsze zabezpieczenia płatności, dostarczane przez naszego partnera, to brak ryzyka, że pieniądze dostaną się w niepowołane ręce.

ikona
ikona

Przejrzystość

Działamy na przejrzystych zasadach, o których jesteś w pełni poinformowany. Organizowanie zbiórki dla zwierząt jest bezpłatne. Płatności są objęte systemem prowizji, w której zawiera się symboliczny odsetek w wysokości 6% przeznaczany na opłatę kosztów transakcyjnych jak i dalszy rozwój portalu – doskonalenie skuteczności zbiórek oraz bezpieczeństwa transakcji. Darczyńcy nie ponoszą żadnych kosztów.

[{"amount":"466183.22"}] [{"count":"84"}]