Rozpoczęcie zbiórki: 02.09.2023
Zakończenie zbiórki: 04.01.2024

Bądź ich głosem! Jesteś ich nadzieją!

Informacje o organizatorze zbiórki

Kliknij „zobacz”, aby przejść do ostatnich rachunków organizatora. To dowody zapłaty za karmę, leki oraz usługi weterynaryjne dla podopiecznych.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Rachunki

Odkryj zwierzęta, które czekają na nowe życie. Klikając poniżej, trafią Państwo do miejsca, gdzie dana organizacja wystawia najwięcej zwierząt do adopcji.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Adopcja

Przejdź do strony organizatora na Facebooku, aby lepiej poznać jego działalność. Sprawdź najnowsze posty i zdjęcia!

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Facebook

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Wyślij maila na poniższy adres.

biuro_drugiezyciebulla@wp.pl
Ikona informajca o zbiórce Email

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Zadzwoń na poniższy numer telefonu.

513 932 996
Ikona informajca o zbiórce Telefon

Chcesz odwiedzić organizację, by poznać jej podopiecznych lub przekazać karmę? Sprawdź, gdzie ich znajdziesz! Uwaga, przed wizytą/wysyłką karmy najlepiej skontaktować się telefonicznie.

Ul. Ryczyska 83 08-420 Miastków Kościelny
Ikona informajca o zbiórce Adres

Opis zbiórki

Przyjaciele, błagamy o wasze wsparcie. Sięgamy już dna i mimo dziesiątek apeli o pomoc kończą się one zawsze fiaskiem. Nasi podopieczni to zwierzęta skrzywdzone przez człowieka i wspólnymi siłami możemy im pomóc. Leczymy nie tylko ich okaleczone ciała, ale i poharatane umysły, złamane serca. Zbiórka pozwoli utrzymać naszych podopiecznych oraz zapewnić odpowiednie leczenie.

 

 

 

 

Pomagamy między innymi:

Tadzio - Który został porzucony.

Zuza - Była porzucona jak stara, rozwalająca się kanapa, Zula trafiła na warszawski Paluch, gdzie otoczono ją najlepszą opieką i leczeniem. Prosto z zimnej ulicy, bez blasku fleszy, bez fajerwerków, bez sławy. Co najgorsze bez swojego człowieka, który porzucił, który nie stanął na wysokości zadania.

Szczęściara - Połamana , chipa brak - mimo wezwania na miejsce policji, nikt nie przyjechał w ramach pomocy, żeby zwierzę zabezpieczyć i przewieźć do weterynarza. Sunia trafiła do zaprzyjaźnionej lecznicy, gdyby nie telefon do nas najprawdopodobniej umierałaby na poboczu.

Felek - Przyjechał do nas z Toruńskiego schroniska. Felek nie radził sobie w schronie, okaleczał się, stracił ogon, do tego potwornie schudł.

Lola - była porzucona na Podlasiu, wyrzucona jak zużyty mebel.

Działanie naszej fundacji kosztuje około 10 000 - 14 000 złotych miesięcznie. To suma, którą pochłaniają hotele dla zwierząt, koszty leczenia, zakup leków, karma oraz przewozy do weterynarza.

  • Stan Zdrowia Podopiecznych: Trzech naszych seniorów – Zdzisław, Diego i Bary – walczy z poważnymi problemami zdrowotnymi. Na same leki i specjalistyczną karmę wydajemy około 2000/3000 zł miesięcznie.

  • Opłaty za Schronienie: Na hotele dla naszych podopiecznych miesięcznie wydajemy około 7 000 zł.

Alarmujący Czas

Dziś borykamy się z zadłużeniem na poziomie 10 000 zł. To stanowi realne zagrożenie dla kontynuacji naszej działalności. Sytuacja jest krytyczna, zwłaszcza że procesy adopcyjne utknęły w martwym punkcie.

Dlaczego Twoja Pomoc Jest Bezcenna?

Mamy 12 psów, których los jest w naszych rękach. Twoje wsparcie jest nie tylko gestem dobroci, ale konkretną pomocą, która ma realny wpływ na ich przyszłość.

Nasi podopieczni to psy, na których wielu postawiłoby krzyżyk. Owiane złą sławą, nazywane często rasą agresywną. W rzeczywistości to niezwykle wrażliwe psy, których emocje i funkcjonowanie z człowiekiem zależy od przewodnika. Gdy taki pies trafi do nieodpowiedniej osoby to właśnie nasze, nierzadko pokaleczone, ręce naprawiają wyrządzone szkody fizyczne i psychiczne. To często walka długa i czasochłonna, ale my wiemy, że warto. Wielu naszych podopiecznych dziś żyje już w swoich domach i zapomniało, jak okrutny spotkał ich los.

 

 

Gdy tylko pojawia się jakiś bull w potrzebie, wielu odruchowo wykręca numer do nas. Jesteśmy maleńką fundacją, ale dobrze znana w całej Polsce. Wyciągamy rękę do psów, które przeszły przez piekło, zaznały niewyobrażalnego cierpienia. Otaczamy je miłością, uwagą, dajemy bezpieczną przestrzeń. Od lat edukujemy też w zakresie opieki nad psami w typie tej rasy, z naciskiem na to, że nasze psy wymagają szczególnej opieki ze względu na krzywdy, jakich doznały. Wiemy, że robimy wiele dobrego, ale nie możemy już dokładać z własnej kieszeni. Koszty rehabilitacji, diagnostyki, leczenia, operacji, pracy behawioralnej i hoteli są olbrzymie! Fundacyjne konto pustoszeje w zatrważającym tempie. Bez wsparcia nie uratujemy kolejnych psów w potrzebie.

Zbiórka została udostępniona 12 razy

W zbiórce pomogło 118 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Panda Ola

Wczoraj

5

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Agnieszka

Wczoraj

100

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

XX

Kliknij w serduszko i pokaż, że jesteś sercem z tą zbiórką!

Kliknęło już 23 przyjaciół zwierząt!

23.89%
4 777,00 zł z 20 000 zł
Wesprzyj

Pomagamy z miłości do zwierząt.

PrzyjacieleZwierząt.pl to miejsce, gdzie miłość do zwierząt i zaufanie idą w parze. Każda zbiórka, organizowana przez fundacje i stowarzyszenia przechodzi naszą weryfikację. Wszystko po to, aby zapewnić, że wsparcie trafia tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne.

Łącznie zebraliśmy:

6 904 028,97 zł

Łączna ilość zbiórek:

218

Zobacz dlaczego warto nam zaufać