Rozpoczęcie zbiórki: 19.01.2023
Zakończenie zbiórki: 31.12.2023

Nasza ostatnia nadzieja to Wasze wsparcie!

Informacje o organizatorze zbiórki

Kliknij „zobacz”, aby przejść do ostatnich rachunków organizatora. To dowody zapłaty za karmę, leki oraz usługi weterynaryjne dla podopiecznych.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Rachunki

Odkryj zwierzęta, które czekają na nowe życie. Klikając poniżej, trafią Państwo do miejsca, gdzie dana organizacja wystawia najwięcej zwierząt do adopcji.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Adopcja

Przejdź do strony organizatora na Facebooku, aby lepiej poznać jego działalność. Sprawdź najnowsze posty i zdjęcia!

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Facebook

Szukasz więcej informacji o organizacji i jej podopiecznych? Przejdź na stronę WWW i poznaj szczegóły.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Strona WWW

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Wyślij maila na poniższy adres.

fundacjapsomnapomoc@gmail.com
Ikona informajca o zbiórce Email

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Zadzwoń na poniższy numer telefonu.

791 170 580
Ikona informajca o zbiórce Telefon

Najnowsza aktualizacja

Ikona kalendarza. 28.08.2023, 10:20 Ikona psiej łapki.

Walczymy o przetrwanie, jest bardzo ciężko.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Drodzy Wspierający, w celu udokumentowania naszych wydatków dodaliśmy do rachunków ponad 30 różnorodnych plików. Te dokumenty odpowiadają fakturą na sumę przekraczającą 30,000 złotych i są związane z szerokim zakresem potrzeb naszych podopiecznych zwierząt. W tę sumę wliczone są koszty leczenia weterynaryjnego, zakup specjalistycznej karmy, a także wszelkie inne niezbędne artykuły. Wasze wsparcie jest dla nas nieocenione, dlatego serdecznie prosimy o dalszą pomoc w tej szlachetnej misji.

Ikona kalendarza. 20.07.2023, 17:08 Ikona psiej łapki.

Ratujemy kolejne zwierzęta!

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Kolejne koty znaleźliśmy w fatalnym stanie! Znacznie osłabione, pozbawione apetytu, odwodnione, niedożywione, z kocim katarem i zapaleniem oczu. W warunkach schroniska nie miałyby szans na powrót do zdrowia. Nie mogliśmy po prostu stać z boku! Wszystkie koty zostały natychmiast przewiezione do lecznicy weterynaryjnej. Uzyskane środki wesprą opłacenie opieki weterynaryjnej, zakup karmy oraz żwirku i przygotowanie do odpowiedzialnej adopcji.

Otrzymaliśmy zgłoszenie o kolejnym psiaku. Że jego stan gwałtownie się pogarsza, sał się apatyczny, utracił apetyt, a wymioty i biegunka jedynie pogłębiały jego ból. Natychmiast zabraliśmy go do weterynarza.

Diagnoza była przygnębiająca - zapalenie trzustki, zapalenie wątroby, a do tego parwowiroza. Zmaltretowany i upokorzony staruszek, który ledwie ma siłę na kolejny dzień, potrzebuje naszej pomocy. Nie chcemy nawet myśleć o tym, ile upokorzeń i cierpień przeszedł w swoim życiu... Widok tego niewinnie skrzywdzonego psa kruszy serce na milion kawałków. Żywią nas ogromne nadzieje, że ten staruszek pokona swoje dolegliwości i wkrótce będziemy szukać dla niego cichej i spokojnej przystani. Buruś ma około 12 lat (może nawet więcej), waży obecnie 11 kg i jest niezwykle łagodny w stosunku do ludzi i innych psów Obecnie przebywa w lecznicy w okolicach Wielunia.  Kontakt: 609 212 748. Prosimy o pomoc dla Burusia!

KOLEJNE PSIE SZCZENIĘ ZOSTAŁO ZOSTAWIONE!

Jego stan jest poważny ale nie poddaje się. Rokowania są ostrożne, ale nie tracimy nadziei.

Niestety, koszty leczenia parwowirozy są olbrzymie i przerastają nasze możliwości. Bez Was nie damy rady. Maluszek przebywa w Częstochowie, w lecznicy. Kontakt: 791 170 580.

 

Ikona kalendarza. 22.06.2023, 14:40 Ikona psiej łapki.

Sabinka, kochana 4-5 letnia kotka, doświadcza smutku po stracie swojej opiekunki.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Sabinka to delikatna i miła kotka, która potrzebuje bliskości człowieka. Mimo pewnych problemów zdrowotnych, takich jak uszkodzone oczko i brak większości zębów, nie wymaga dodatkowej opieki. Szukamy dla niej bezpiecznego domu, najlepiej bez dostępu na zewnątrz.

Obecnie Sabinka przebywa w Rogalicach, w województwie opolskim, ale szukamy dla niej pomocy na terenie całej Polski. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z wolontariuszką pod numerem 505 682 029 - SMS z imieniem "Sabinka" ułatwi kontakt. Pomagamy w zorganizowaniu transportu do nowego domu.

Ikona kalendarza. 19.06.2023, 10:01 Ikona psiej łapki.

Simbuś potrzebuje naszej pomocy - razem możemy mu zapewnić lepszą przyszłość

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Nasz podopieczny Simbuś stoi przed wyzwaniem. Niestety, około tydzień temu Simbuś zaczął odczuwać dyskomfort, a diagnostyka ujawniła zmiany nowotworowe na śledzionie i w jądrach. Czeka go operacja, podczas której będą usuwane guzy nowotworowe - ogromne wyzwanie dla naszego 14-letniego podopiecznego.

Koszt wszystkich badań i operacji wynosi około 4 tysiące złotych, a my nie dysponujemy obecnie takimi środkami. Z całego serca prosimy o wsparcie finansowe. Każda wpłata ma ogromne znaczenie - nie wyobrażamy sobie, aby nie pomóc naszemu ukochanemu Simbusiowi.

 

Zdjęcie nieodpowiednie dla osób wrażliwych.Kliknij tutaj, żeby je wyświetlić.

Ikona kalendarza. 25.05.2023, 17:18 Ikona psiej łapki.

Nasze serca łzami piszą historię Bibi, skrajnie zaniedbanej owczarki.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Bibi to owczarka, która przypomina nam o skutkach przemocy wobec tych, którzy nie mogą się obronić. Mimo zaniedbań i cierpienia, okazała się istotą pełną łagodności. Teraz naszym celem jest znalezienie dla niej domu pełnego miłości. Potrzebujemy Waszej pomocy, aby przywrócić Bibi to, co jej odebrano - godność, zdrowie i szansę na normalne, szczęśliwe życie.

Bibi to około 6-letnia owczarka, która powinna ważyć więcej niż obecne 16 kg. Jeśli chcesz pomóc, skontaktuj się z nami pod numerem 609 212 748. Bibi czeka na Ciebie w województwie łódzkim, ale pomożemy skoordynować transport do nowego domu. Każda pomoc jest na wagę złota.

Ikona kalendarza. 21.04.2023, 15:47 Ikona psiej łapki.

Pilne wezwanie do empatii i serc ludzkich!

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Fabcio to kociak, który mimo swojego nieszczęśliwego stanu, znalazł siłę do zbliżenia się do Marta, która zaangażowała się w jego pomoc. Fabcio, skołtuniony, wychudzony i z problemami zdrowotnymi, jest obecnie diagnozowany. Badania wykazały stan zapalny, problemy z nerkami i guz. Wymagane są fundusze na karmę, leczenie, utrzymanie i inne koszty związane z opieką. 

 

Do kliniki weterynaryjnej Walvet w Brzegu zawitał maleńki, śliczny kociak w poszukiwaniu schronienia i miłości. Niestety, nie może tam pozostać... Już został poddany zabiegom przeciwpchlaniowym i odrobaczaniu:

 

Ikona kalendarza. 18.02.2023, 19:26 Ikona psiej łapki.

Szyszka z łańcucha, prosi o pomoc.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Szyszka to 12-letnia suczka o historii bezdomności, cierpiąca na wiele poważnych schorzeń, takich jak zmiany nowotworowe, powiększoną śledzionę, problemy z sercem, niedoczynność tarczycy i zwyrodnienia kręgosłupa. W najbliższym czasie czekają ją kosztowne badania diagnostyczne oraz operacja usunięcia śledziony. Szyszka przebywa w domu tymczasowym, gdzie opiekujemy się starszymi i chorymi psami. Ze względu na wysokie koszty leczenia wielu naszych podopiecznych, gorąco prosimy o wsparcie. Kontakt: 609 212 748.

 

Ikona kalendarza. 06.02.2023, 09:54 Ikona psiej łapki.

Kolejny podopieczny - kot po wypadku.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Zostaliśmy powiadomieni o bezdomnym kocie, Pumcio, który po wypadku nie był w stanie chodzić. Niestety, doszło do tego kilka dni wcześniej i przez ten czas biedny kotek oczekiwał na pomoc. W wyniku zdarzenia jego tylne łapy doznały wielu złamań. Operacja była złożona i trwała wiele godzin, polegając na rekonstrukcji i stabilizacji złamanego kości, oraz założeniu zewnętrznej szyny. Niestety, Pumcio walczy również z zapaleniem pęcherza, zapaleniem przyzębia i krwotokami, które staramy się zidentyfikować. Wciąż walczymy o jego życie!

Pumcio jest pod troskliwą opieką w domu tymczasowym i regularnie konsultuje się z weterynarzami. Prosimy o wsparcie dla Pumcia - każda, nawet najmniejsza, wpłata może pomóc. Pumcio jest obecnie pod opieką w Tychach, kontakt: 505 68 2029.

 

Zdjęcie nieodpowiednie dla osób wrażliwych.Kliknij tutaj, żeby je wyświetlić.

 

Zdjęcie nieodpowiednie dla osób wrażliwych.Kliknij tutaj, żeby je wyświetlić.

Opis zbiórki

Jesteśmy grupą przyjaciół, z pasją do pomagania zwierzętom. W ciągu 6 lat działalności, dzięki wsparciu darczyńców, udało nam się uratować i sterylizować setki zwierząt. Potrzebujemy Twojego wsparcia, aby zapewnić leczenie i schronienie dla zwierząt w potrzebie, a także kontynuować nasze działania na rzecz sterylizacji.

Aktualnie pod naszą opieką mamy ponad 60 zwierząt, w tym takie, które były ofiarami okrucieństwa.

Zakończmy ból bezdomnych kotów 7 bca39

70 pyszczków w potrzebie 1 d05c1

 

Zakończmy ból bezdomnych kotów 4 ee72f

Zakończmy ból bezdomnych kotów 9 c908b

Dzięki Twojemu wsparciu, możemy pomóc zwierzętom takim jak Zosia, które potrzebują leczenia i karmy, aby znaleźć dobre domy.

Te szczeniaki zostały uratowane od "zbieracza". Są w ciężkim stanie, ale dzięki naszym wolontariuszom i wsparciu darczyńców, mają szansę na lepsze życie.

Dwie sunie z Ukrainy trafiły do nas po długiej podróży. Mimo zmęczenia, dzięki zaangażowaniu wielu osób, mają szansę na nowe życie.

Zajmujemy się również psami, które przetrwały trudy wojny. Po niezbędnych badaniach, szukamy dla nich odpowiednich domów.

Kicia przeszła poważną operację po wypadku z 5 pietra. Potrzebujemy wsparcia, aby pokryć koszty jej leczenia.

Zara została porzucona na opuszczonej posesji. Teraz jest pod naszą opieką i czeka na nowy, kochający dom.

Kremuś, ofiara okrutnego traktowania, jest teraz pod naszą opieką. Szukamy dla niego cierpliwego i doświadczonego opiekuna, który pomoże mu wrócić do zdrowia.

Fundacja Psom na Pomoc

KRS: 0000880340

Zbiórka została udostępniona 340 razy

W zbiórce pomogło 1, 078 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

6 dni temu

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

8 dni temu

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Paweł

12 dni temu

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

12 dni temu

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Iwona

13 dni temu

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Zuzanna Łysiak

13 dni temu

XX

44.64%
35 709,80 zł z 80 000 zł
Wesprzyj

Pomagamy z miłości do zwierząt.

PrzyjacieleZwierząt.pl to miejsce, gdzie miłość do zwierząt i zaufanie idą w parze. Każda zbiórka, organizowana przez fundacje i stowarzyszenia przechodzi naszą weryfikację. Wszystko po to, aby zapewnić, że wsparcie trafia tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne.

Łącznie zebraliśmy:

7 042 774,67 zł

Łączna ilość zbiórek:

222

Zobacz dlaczego warto nam zaufać