Rozpoczęcie zbiórki: 08.03.2023
Zakończenie zbiórki: 30.06.2023

Kudłaci Przyjaciele potrzebują pomocy. Pomożecie?

Informacje o organizatorze zbiórki

Kliknij „zobacz”, aby przejść do ostatnich rachunków organizatora. To dowody zapłaty za karmę, leki oraz usługi weterynaryjne dla podopiecznych.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Rachunki

Chcesz zidentyfikować organizację? Skopiuj jej NIP i wyszukaj w bazie rządowej.

8371871383
Ikona informajca o zbiórce NIP

Przejdź do strony organizatora na Facebooku, aby lepiej poznać jego działalność. Sprawdź najnowsze posty i zdjęcia!

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Facebook

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Wyślij maila na poniższy adres.

kudlacipsijacielemarty@gmail.com
Ikona informajca o zbiórce Email

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Zadzwoń na poniższy numer telefonu.

506 970 844
Ikona informajca o zbiórce Telefon

Chcesz odwiedzić organizację, by poznać jej podopiecznych lub przekazać karmę? Sprawdź, gdzie ich znajdziesz! Uwaga, przed wizytą/wysyłką karmy najlepiej skontaktować się telefonicznie.

Witoldów 26. Szymanów 96-516
Ikona informajca o zbiórce Adres

Najnowsza aktualizacja

Ikona kalendarza. 08.05.2023, 10:57 Ikona psiej łapki.

Błagamy o pomoc!

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Kochani, sytuacja w naszym azylu jest tragiczna. Kończą się już środki na wykarmienie zwierząt oraz opiekę medyczną. Prosimy każdego dobrego miłośnika zwierząt o wsparcie nas w każdej możliwej formie. Za każdą pomoc będziemy niezmiernie wdzięczni. Od Was zależy nasze przetrwanie!

 

Opis zbiórki

Kochani, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc dla naszej fundacji, która zajmuje się opieką nad bezdomnymi zwierzętami. W tej chwili mamy pod swoją opieką aż 112 zwierząt, w tym psy, koty, kozy, baranka, owieczkę i gęsi, a także około 15 kur i kogutów z likwidowanych gospodarstw. Nasza fundacja od dziesiątek lat zajmuje się pomaganiem bezdomnym zwierzętom, a każdą wolną chwilę poświęcamy na to, by uchronić je przed schroniskowym boksem.

 

 

Niestety, na terenie powiatu nie ma schroniska dla zwierząt, a włodarze większości gmin i miast niechętnie patrzą na współpracę i wsparcie finansowe dla organizacji zajmujących się pomocą bezdomnym zwierzętom. Dlatego walczymy o każdego zwierzaka i staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki oraz opiekę weterynaryjną, leczenie, jedzenie, żwirki dla kotów, siano dla kóz, pszenżyto i pszenicę dla gęsi, a także sterylizację i kastrację dla psów i kotów.

Każde zwierzę, które do nas trafia, jest często w bardzo złym stanie, wymaga długotrwałego leczenia i rehabilitacji. Musimy ciągle walczyć z chorobami, takimi jak koci katar, który jest bardzo zaraźliwy i pojawia się u naszych podopiecznych z ogromną częstotliwością. Naszym celem jest zapewnienie każdemu zwierzakowi, który do nas trafi, leczenia i opieki, a następnie znalezienie mu odpowiedzialnego i kochającego domu.

 

 

 

Niestety, nasze środki finansowe są bardzo ograniczone, a każdy grosz jest dla nas cenny. Dlatego też, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej zbiórki. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli zapewnić naszym podopiecznym leczenie, karmę oraz odpowiednie warunki bytowe. Wierzymy, że razem uda nam się osiągnąć nasz cel i pomóc bezdomnym zwierzętom, które zawsze liczą na naszą pomoc.

Serdecznie dziękujemy każdemu darczyńcy za bezinteresowne wsparcie i czekamy na Wasze wizyty. Można nas znaleźć na Facebooku i w innych mediach społecznościowych. Pamiętajmy, że razem możemy więcej i razem możemy uratować życie bezdomnym zwierzętom.

Chcielibyśmy Was poinformować, że część zebranych środków zostanie przeznaczona na wypromowanie naszej zbiórki. Dzięki temu będziemy w stanie dotrzeć do jeszcze większej liczby zwierzolubów, którzy pomogą nam osiągnąć nasz wspólny cel. Bez Waszej pomocy, nasze wysiłki byłyby bezskuteczne, ale dzięki Waszej hojności i oddaniu, jesteśmy coraz bliżej sukcesu.

Zbiórka została udostępniona 153 razy

W zbiórce pomogło 273 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Renata Przybyła

Wczoraj

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

30

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

2 dni temu

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

2 dni temu

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

2 dni temu

10

Kliknij w serduszko i pokaż, że jesteś sercem z tą zbiórką!

Kliknęło już 77 przyjaciół zwierząt!

23.68%
9 472,00 zł z 40 000 zł

Pomagamy z miłości
do zwierząt.

Każda zbiórka na portalu PrzyjacieleZwierząt.pl przechodzi naszą weryfikację - sprawdzamy jej wiarygodność i zasadność. Od zawsze pracujemy nad godną opinią i zaufaniem naszego portalu i cały czas niezmiernie o to dbamy.

Łącznie zebraliśmy:

6 766 041,17 zł

Łączna ilość zbiórek:

213

Zobacz dlaczego warto nam zaufać