Rozpoczęcie zbiórki: 08.03.2023
Zbiórka zakończona

Kudłaci przyjaciele potrzebują pomocy

Najnowsza aktualizacja

Ikona kalendarza. 08.05.2023, 10:57 Ikona psiej łapki.

Błagamy o pomoc!

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Kochani, sytuacja w naszym azylu jest tragiczna. Kończą się już środki na wykarmienie zwierząt oraz opiekę medyczną. Prosimy każdego dobrego miłośnika zwierząt o wsparcie nas w każdej możliwej formie. Za każdą pomoc będziemy niezmiernie wdzięczni. Od Was zależy nasze przetrwanie!

 

Opis zbiórki

Kochani, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc dla naszej fundacji, która zajmuje się opieką nad bezdomnymi zwierzętami. W tej chwili mamy pod swoją opieką aż 112 zwierząt, w tym psy, koty, kozy, baranka, owieczkę i gęsi, a także około 15 kur i kogutów z likwidowanych gospodarstw. Nasza fundacja od dziesiątek lat zajmuje się pomaganiem bezdomnym zwierzętom, a każdą wolną chwilę poświęcamy na to, by uchronić je przed schroniskowym boksem.

 

 

Niestety, na terenie powiatu nie ma schroniska dla zwierząt, a włodarze większości gmin i miast niechętnie patrzą na współpracę i wsparcie finansowe dla organizacji zajmujących się pomocą bezdomnym zwierzętom. Dlatego walczymy o każdego zwierzaka i staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki oraz opiekę weterynaryjną, leczenie, jedzenie, żwirki dla kotów, siano dla kóz, pszenżyto i pszenicę dla gęsi, a także sterylizację i kastrację dla psów i kotów.

Każde zwierzę, które do nas trafia, jest często w bardzo złym stanie, wymaga długotrwałego leczenia i rehabilitacji. Musimy ciągle walczyć z chorobami, takimi jak koci katar, który jest bardzo zaraźliwy i pojawia się u naszych podopiecznych z ogromną częstotliwością. Naszym celem jest zapewnienie każdemu zwierzakowi, który do nas trafi, leczenia i opieki, a następnie znalezienie mu odpowiedzialnego i kochającego domu.

 

 

 

Niestety, nasze środki finansowe są bardzo ograniczone, a każdy grosz jest dla nas cenny. Dlatego też, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej zbiórki. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli zapewnić naszym podopiecznym leczenie, karmę oraz odpowiednie warunki bytowe. Wierzymy, że razem uda nam się osiągnąć nasz cel i pomóc bezdomnym zwierzętom, które zawsze liczą na naszą pomoc.

Serdecznie dziękujemy każdemu darczyńcy za bezinteresowne wsparcie i czekamy na Wasze wizyty. Można nas znaleźć na Facebooku i w innych mediach społecznościowych. Pamiętajmy, że razem możemy więcej i razem możemy uratować życie bezdomnym zwierzętom.

Zbiórka została udostępniona 232 razy

W zbiórce pomogło 718 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Renata

6 dni temu

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

9 dni temu

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

10 dni temu

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

11 dni temu

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

15 dni temu

10

Logo Przyjaciele Zwierząt

Igor Kaszczyszyn

16 dni temu

10

Pomagamy z miłości do zwierząt.

PrzyjacieleZwierząt.pl to miejsce, gdzie miłość do zwierząt i zaufanie idą w parze. Każda zbiórka, organizowana przez fundacje i stowarzyszenia przechodzi naszą weryfikację. Wszystko po to, aby zapewnić, że wsparcie trafia tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne.

Łącznie zebraliśmy:

7 042 713,67 zł

Łączna ilość zbiórek:

222

Zobacz dlaczego warto nam zaufać