Rozpoczęcie zbiórki: 17.02.2023
Zakończenie zbiórki: 17.02.2024

Dajmy szansę na lepsze życie zwierzętom w potrzebie

Informacje o organizatorze zbiórki

Kliknij „zobacz”, aby przejść do ostatnich rachunków organizatora. To dowody zapłaty za karmę, leki oraz usługi weterynaryjne dla podopiecznych.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Rachunki

Chcesz zidentyfikować organizację? Skopiuj jej NIP i wyszukaj w bazie rządowej.

7372202494
Ikona informajca o zbiórce NIP

Przejdź do strony organizatora na Facebooku, aby lepiej poznać jego działalność. Sprawdź najnowsze posty i zdjęcia!

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Facebook

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Wyślij maila na poniższy adres.

frikaj.pl@gmail.com
Ikona informajca o zbiórce Email

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Zadzwoń na poniższy numer telefonu.

531 788 371
Ikona informajca o zbiórce Telefon

Najnowsza aktualizacja

Ikona kalendarza. 07.05.2023, 17:35 Ikona psiej łapki.

Kolejne interwencje. Apel o pomoc. Mamy tylko Was!

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Potrzebujemy Państwa pomocy, aby uratować Nitisę, piękną klacz skazaną na najgorsze. Przyjechała do nas z poważnym problemem zdrowotnym. Choroba skóry zdyskwalifikowała ją z dalszych występów i stała się niepotrzebna, a leczenie jest konieczne. Po otrzymaniu zdjęć w jakim stanie jest klacz natychmiast podjęliśmy działania, aby Nitisa nie trafiła w ręce handlarza. Musimy szybko zebrać środki na jej wykup, aby móc jak najszybciej rozpocząć leczenie. Jej stan zdrowia jest zatrważający: cierpi na świąd, wygryza sobie sierść, jest zagłodzona i zrezygnowana. Nie sposób opisać uczuć, które towarzyszą nam na widok tak skrzywdzonego zwierzęcia. 

Nitisa potrzebuje naszego wsparcia, aby odzyskać zdrowie i bezpieczeństwo. Wspólnie możemy jej pomóc.

Również zwracamy się z prośbą o wsparcie dla grupy cieląt, które udało się uratować przed tragicznym losem. Przejęliśmy od handlarza pięć 11-14-dniowych cieląt, które wymagają intensywnej opieki i leczenia. Niestety, jedno z nich, Tereska, pomimo naszej troski i zaangażowania, odeszła na wieczne zielone pastwiska. Wszystkie cielaki są pod stałą kontrolą weterynarza i wymagają dalszego leczenia, na które potrzebujemy środków. Wspólnie możemy zmienić los Nitisi i cieląt. Każda pomoc, niezależnie od wielkości, będzie nieoceniona w walce o ich zdrowie i szczęście. Dziękujemy za wszelkie wsparcie!

 

Ikona kalendarza. 23.03.2023, 10:31 Ikona psiej łapki.

Zgłoszenie dotyczące dwóch psów rasy Kaukaz.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące dwóch psów rasy Kaukaz, które są utrzymywane w nieludzkich warunkach, gdzie doświadczają przemocy. Na szczęście, psy okazały się sprytniejsze od swojego właściciela i nie pozwoliły się rozmnożyć wbrew swojej woli. Niestety, w akcie zemsty, właściciel zamyka je bez jedzenia i picia w stodole, trzymając je na łańcuchach:

 

Zdjęcie nieodpowiednie dla osób wrażliwych.Kliknij tutaj, żeby je wyświetlić.

 

 

W tajemnicy, sąsiadujący mieszkańcy dokarmiają nieszczęsne zwierzęta. Mimo że nasza zbiórka na ich pomoc jeszcze trwa, zdecydowaliśmy się na pożyczkę, aby jak najszybciej je stamtąd wydostać. Przed psami czeka teraz wiele badań oraz opieka behawiorysty. Gdy tylko będą gotowe, trafią do adopcji. Prosimy o wsparcie naszej organizacji.

Opis zbiórki

Witaj! Nasza organizacja przyjmuje pod swoją opiekę psy, koty, konie, osiołki i inne zwierzęta, które potrzebują pomocy. Nasza praca to nie tylko ratowanie zwierząt z różnych trudnych sytuacji, ale także zapewnienie im godnego życia i możliwości powrotu do zdrowia.

Jesteśmy organizacją, która z dnia na dzień zmienia się, aby zapewnić naszym podopiecznym jak najlepsze warunki. Przenosimy się do nowego miejsca, gdzie nasze zwierzęta będą miały więcej przestrzeni do długich spacerów, a wolontariusze będą mieli okazję pomóc nam w opiece nad nimi. Każdego dnia podejmujemy się walki o ich życie, walczymy z chorobami i skutkami trudnych doświadczeń.

 

 

 

 

 

 

Nasi podopieczni potrzebują ruchu, dlatego staramy się zapewnić im duże wybiegi, na których mogą biegać do woli, nawiązywać kontakty towarzyskie z innymi zwierzętami, bawić się z opiekunami, ale także w bezpiecznych warunkach przełamywać strach czy uczyć się chodzenia na smyczy. Chcemy dla naszych psiaków stworzyć tor agility, a nasz zespół wykwalifikowanych opiekunów, trenerów i behawiorystów dba o socjalizację zwierząt, ucząc ich chodzenia na smyczy, pracy nad wyciszeniem i wyeliminowaniu niepożądanych zachowań.

Dążymy do zapewnienia naszym podopiecznym zróżnicowanego środowiska i codziennych bodźców poprzez wykorzystywanie zabawek interaktywnych, dywanów węchowych, gryzaków, kongów i innych narzędzi.

Robimy wszystko, by pokazać im, że życie może być inne, piękne i spokojne. Chcemy, aby nasi podopieczni byli wolni od walki o jedzenie, wolni od strachu czy zimna. Mamy pod swoją opieką ponad 90 zwierząt, ale ten stan zmienia się z dnia na dzień. Przenosimy nasz ośrodek do nowego gospodarstwa, które pozwoli nam zapewnić jeszcze lepsze warunki dla naszych podopiecznych. Naszym celem jest stworzenie ośrodka, w którym każdy skrzywdzony zwierzak po traumatycznych przeżyciach będzie mógł dojść do zdrowia oraz spokojnie w warunkach oczekiwać na nowy, kochający dom. Dlatego też, oprócz zapewnienia zwierzętom podstawowej opieki medycznej, staramy się znaleźć dla nich odpowiednich adopcyjnych rodzin, które zapewnią im miłość, ciepło i bezpieczeństwo na resztę życia.

 

 

 

Wierzymy, że każde zwierzę zasługuje na godne życie i miłość. Dlatego nasza praca to nie tylko ratowanie ich z różnych trudnych sytuacji, ale także zapewnienie im odpowiedniej opieki i wsparcia na każdym etapie życia. Nasza fundacja łączy siły z zespołem lekarzy weterynarii, opiekunów, wolontariuszy i specjalistów ds. zachowania zwierząt, by zapewnić zwierzakom kompleksową opiekę i wsparcie.

Nasza organizacja działa również na rzecz edukacji społeczeństwa na temat problemów związanych z nadmierną eksploatacją zwierząt oraz koniecznością ich ochrony. Organizujemy różne kampanie informacyjne, by zwrócić uwagę na potrzeby i prawa zwierząt oraz pokazać, jak ważna jest ich ochrona. Nasza zbiórka internetowa jest jednym z wielu sposobów, w jaki możesz nam pomóc w naszej misji ratowania zwierząt. Możesz wesprzeć nas złotówką, przekazując darowiznę lub zostając wolontariuszem. Możesz też pomóc w promowaniu naszej zbiórki wśród swoich znajomych. Razem możemy zrobić wiele dobrego dla zwierząt i sprawić, że ich życie będzie lepsze i pełne radości.

Dziękujemy Ci za zainteresowanie naszą organizacją i zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności. Razem możemy zdziałać wiele dobrego dla zwierząt i pomóc im w powrocie do zdrowia i szczęśliwego życia.

Przyjaciele Zwierząt, chcemy was również poinformować, że część środków z tej zbiórki zostanie przeznaczona na jej wypromowanie, abyśmy mogli maksymalnie zwiększyć jej szanse na powodzenie i dotrzeć do zwierzolubów!, bez tego osiągniecie celu, byłoby niemożliwe.

Zbiórka została udostępniona 68 razy

W zbiórce pomogło 147 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

5

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anna KK

Wczoraj

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

2 dni temu

5

Logo Przyjaciele Zwierząt

Katarzyna Niechciał

2 dni temu

10

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

2 dni temu

10

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

3 dni temu

20

Kliknij w serduszko i pokaż, że jesteś sercem z tą zbiórką!

Kliknęło już 24 przyjaciół zwierząt!

5.34%
4 060,00 zł z 76 000 zł

Pomagamy z miłości
do zwierząt.

Każda zbiórka na portalu PrzyjacieleZwierząt.pl przechodzi naszą weryfikację - sprawdzamy jej wiarygodność i zasadność. Od zawsze pracujemy nad godną opinią i zaufaniem naszego portalu i cały czas niezmiernie o to dbamy.

Łącznie zebraliśmy:

6 766 041,17 zł

Łączna ilość zbiórek:

213

Zobacz dlaczego warto nam zaufać