Rozpoczęcie zbiórki: 21.01.2023
Zakończenie zbiórki: 17.06.2023

Pomoc dla psich istnień, o których zapomniał Świat

Informacje o organizatorze zbiórki

Kliknij „zobacz”, aby przejść do ostatnich rachunków organizatora. To dowody zapłaty za karmę, leki oraz usługi weterynaryjne dla podopiecznych.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Rachunki

Chcesz zidentyfikować organizację? Skopiuj jej NIP i wyszukaj w bazie rządowej.

8212656212
Ikona informajca o zbiórce NIP

Przejdź do strony organizatora na Facebooku, aby lepiej poznać jego działalność. Sprawdź najnowsze posty i zdjęcia!

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Facebook

Szukasz więcej informacji o organizacji i jej podopiecznych? Przejdź na stronę WWW i poznaj szczegóły.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Strona WWW

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Wyślij maila na poniższy adres.

info@zwierzoluby.com
Ikona informajca o zbiórce Email

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Zadzwoń na poniższy numer telefonu.

789 860 785
Ikona informajca o zbiórce Telefon

Najnowsza aktualizacja

Ikona kalendarza. 24.05.2023, 10:18 Ikona psiej łapki.

Zaniedbane Psiaki Szukają Domu i Miłości

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Od godziny 19:00, do dziś do godziny 7:10, podejmowaliśmy akcję ratunkową dla rodziny psów. Nasza wolontariuszka, wracając do domu, natknęła się na szczeniaki na środku ruchliwej drogi. Po zbadaniu sytuacji okazało się, że bezdomna suka oszczeniła się w lesie na opuszczonej posesji, a nikt się nią nie interesował.

 

Zadanie było trudne, ale podjęliśmy wyzwanie. Z powodu trudności z złapaniem zwierząt, poprosiliśmy o pomoc HOTEL DLA PSÓW JAMOR Artur Wojciechowski. Traf chciał, że Artur był w pobliżu i szybko przybył na miejsce. Po nocnej walce udało mu się złapać sunię o 6.00 rano, ale szczeniaki były dla nas nieosiągalne.

Arturze, serdecznie dziękujemy!

Aby poradzić sobie z maluchami, zdecydowaliśmy się poprosić o wsparcie straż pożarną. Chcielibyśmy podziękować strażakom z JRG 1 Siedlce, zastęp III oraz OSP Pruszyn za szybką reakcję i sprawną pomoc w złapaniu maluchów. 

Ewelino, dziękujemy!

Mimo wszystko, jesteśmy zmuszeni stawić czoła trudnej rzeczywistości. Brakuje nam miejsca i środków do opieki nad nową rodziną. Jesteśmy załamani. Prosimy o pomoc w postaci domów tymczasowych. Jeżeli nie znajdziemy dla nich odpowiednich warunków, zostaną przekazane do schroniska, z którym gmina ma podpisaną umowę. Przypominamy, że każda forma wsparcia jest dla nich nieoceniona!

Przypominamy, że jest wiele więcej podopiecznych, którzy szukają wsparcia i swoich domków!

 

Ikona kalendarza. 18.05.2023, 07:59 Ikona psiej łapki.

Ratownicze działania dla zwierząt - najnowsze informacje.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Chcemy przedstawić naszego podopiecznego - staruszka Homera. Jest z nami od kilku lat, a mimo swojego wieku, nadal walczy z wieloma problemami zdrowotnymi. Do tej pory przeszedł szereg badań, w tym ultrasonografii jamy brzusznej, badania krwi, rentgena kręgosłupa i płuc. Wykryte zostały niepokojące zmiany na śledzionie, które wymagają dalszej obserwacji.

 

Dodatkowo, jak się okazało Homer ma w sobie śrut, prawdopodobnie pozostałość po jakimś dalekim incydencie. Jego kręgosłup również jest zdegenerowany, co powoduje mu duży dyskomfort i utrudnia codzienne funkcjonowanie.

 

Obecnie otrzymuje leki wspomagające funkcjonowanie stawów oraz poprawiające jakość chodzenia. Każda pomoc dla Homera jest na wagę złota. Dzięki Twojemu wsparciu, możemy zapewnić mu odpowiednią opiekę i leczenie, które pozwoli mu cieszyć się życiem pomimo wieku i dolegliwości zdrowotnych.

 

Dwa niewinne szczeniaki zostały znalezione w kartonie, porzucone w rowie. Od tamtej pory, podjęliśmy się opieki nad tymi małymi stworzeniami, stając przed wieloma wyzwaniami finansowymi, by zapewnić im odpowiednie warunki do rozwoju.

Do naszych wydatków należą: zakup karmy, której paragony możemy dostarczyć na żądanie, podkłady higieniczne, szczepienia, zabawki, jak również koszty odrobaczenia i chipowania. Te dwa maleństwa potrzebują naszej pomocy, aby móc cieszyć się bezpiecznym i zdrowym dzieciństwem. Dzięki Twojej pomocy, możemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby dać tym szczeniakom szansę na lepsze życie.

Nasza podopieczna Emi, została poddana kastracji:

Kolejna nasza podopieczna została poddana wycięcia guza:

Pokrycie kosztów szczeniaków do innej organizacji z powodu braku miejsca u nas. Musieliśmy im jakoś zapewnić pomoc:

Nasza podopieczna, sunia o imieniu Czika, w ostatnim czasie zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, w tym z biegunką i wymiotami. W celu zdiagnozowania przyczyny jej dolegliwości, pobraliśmy próbki kału do badania.

Niestety, wyniki potwierdziły obecność pasożytów - Gargia. To poważne zarażenie wymaga natychmiastowej interwencji medycznej i kosztownego leczenia. Aktualnie Czika jest pod stałą opieką weterynarza i otrzymuje niezbędne leki oraz kroplówki. 

Część nowych podopiecznych przetransportowaliśmy do hoteliku:

Niedawno podjęliśmy się misji odłowienia dwóch dzikich, bezdomnych psów. Te nieszczęsne stworzenia musiały radzić sobie same w surowym środowisku, co jest niezwykle trudne i niebezpieczne.

Teraz, pod naszą opieką, czeka je szereg niezbędnych badań, które pozwolą nam lepiej zrozumieć ich stan zdrowia i potrzeby. Te badania są niezbędne, aby zapewnić im jak najlepszą opiekę i przygotować do nowego, lepszego życia. Po przeprowadzeniu badań, planujemy wystawić te psy do adopcji. Szukamy dla nich kochających domów, gdzie będą mogły cieszyć się bezpieczeństwem, troską i miłością, jakiej im brakowało.

Cenimy każdą formę wsparcia, która pozwoli nam zapewnić im wszystko, czego potrzebują, w tym pokrycie kosztów badań i przygotowanie do adopcji. Dzięki Twojej pomocy, możemy dać tym psom szansę na lepsze życie.

Ikona kalendarza. 05.04.2023, 09:32 Ikona psiej łapki.

Kolejne rachunki.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Dzień dobry, przyjaciele! Do rachunków dodano kolejne faktury na łączną kwotę ponad 10 000 złotych. Są one związane z usługami weterynaryjnymi oraz zakupem karmy dla zwierząt.

Ikona kalendarza. 11.03.2023, 12:12 Ikona psiej łapki.

Faktury

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Przyjaciele, dodaliśmy do rachunków kolejne nowe faktury, na kwotę ponad 15.000 złotych. Dotyczą one leczenia zwierząt, opłaty domów tymczasowych oraz zakupu karmy. 

Opis zbiórki

Jesteśmy małym stowarzyszeniem mieszczącym się na terenie, gdzie nie ma innej organizacji prozwierzęcej. Bierzemy w swoje ręce ogrom smutku tego świata.

 

 

 

 

 

Codziennie dostajemy po kilkanaście zgłoszeń, ilość ich potrafi przytłoczyć człowieka. Nasze życie wypełnione jest niesieniem pomocy naszym braciom mniejszym, przy tym zaniedbując rodziny, prace zawodową, czy przyjaciół nie mając czasu na nic.

Pod opieką mamy już ponad 50 psów, niektóre z nich przebywają w domach tymczasowych płatnych, inne w hotelach, a jeszcze inne wciąż czekają na pomoc w gminnych przechowalniach - koszty ich opieki są na naszych barkach.

 

 

 

 

 

 

To pod naszą opieką są w większości duże, starsze, lękowe psiaki, czyli tak zwane najmniej adopcyjne, takie których nikt nie chce, nikt nie pyta. Jesteśmy zmęczone ciągłym żebraniem o fundusze, które przeznaczamy dla naszych podopiecznych. Gdy już uda nam się znaleźć dom dla jednego psa, w jego miejsce przychodzą 3-4 inne potrzebujące naszej pomocy, często chore, bojące się dotyku czy choćby wzroku człowieka. Stowarzyszenie utrzymuje się w 100% z waszych darowizn, my nie pobieramy wynagrodzenia za naszą „prace”. Miesięczne koszty są ogromne, hotel czy płatny dom tymczasowy to koszt Ok 600 zł, karma Ok 160 zł, zabezpieczenie na kleszcze Ok 100 zł, a gdy zwierzak zaczyna chorować leczenie kosztuje już tysiące.

Prosimy pomóż naszym zwierzakom, nie odwracaj od nich oczu.

Przyjaciele Zwierząt, chcemy was również poinformować, że część środków z tej zbiórki zostanie przeznaczona na jej wypromowanie, abyśmy mogli maksymalnie zwiększyć jej szanse na powodzenie i dotrzeć do zwierzolubów!, bez tego osiągniecie celu, byłoby niemożliwe.

Zbiórka została udostępniona 315 razy

W zbiórce pomogło 797 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

4 dni temu

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

4 dni temu

10

Logo Przyjaciele Zwierząt

Aneta

4 dni temu

7,28

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

5 dni temu

10

Logo Przyjaciele Zwierząt

Ewa Wiśniewska

6 dni temu

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

6 dni temu

XX

Kliknij w serduszko i pokaż, że jesteś sercem z tą zbiórką!

Kliknęło już 88 przyjaciół zwierząt!

40.61%
28 425,30 zł z 70 000 zł

Pomagamy z miłości
do zwierząt.

Każda zbiórka na portalu PrzyjacieleZwierząt.pl przechodzi naszą weryfikację - sprawdzamy jej wiarygodność i zasadność. Od zawsze pracujemy nad godną opinią i zaufaniem naszego portalu i cały czas niezmiernie o to dbamy.

Łącznie zebraliśmy:

6 766 041,17 zł

Łączna ilość zbiórek:

213

Zobacz dlaczego warto nam zaufać