Rozpoczęcie zbiórki: 04.03.2023
Zakończenie zbiórki: 31.12.2023

Opuszczone zwierzaki błagają o ratunek.

Informacje o organizatorze zbiórki

Kliknij „zobacz”, aby przejść do ostatnich rachunków organizatora. To dowody zapłaty za karmę, leki oraz usługi weterynaryjne dla podopiecznych.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Rachunki

Odkryj zwierzęta, które czekają na nowe życie. Klikając poniżej, trafią Państwo do miejsca, gdzie dana organizacja wystawia najwięcej zwierząt do adopcji.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Adopcja

Przejdź do strony organizatora na Facebooku, aby lepiej poznać jego działalność. Sprawdź najnowsze posty i zdjęcia!

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Facebook

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Wyślij maila na poniższy adres.

fundacjafutrzaki@gmail.com
Ikona informajca o zbiórce Email

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Zadzwoń na poniższy numer telefonu.

514 327 175
Ikona informajca o zbiórce Telefon

Najnowsza aktualizacja

Ikona kalendarza. 24.05.2023, 07:51 Ikona psiej łapki.

Alarmująca Interwencja. Przygarnijmy psiaki!

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Odbyła się interwencja zorganizowana przez Sekcję Lublin Stowarzyszenia Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt. Interwencja była realizowana na wniosek zaniepokojonej rodziny. W jednym z lubelskich kamienic, w samym sercu miasta, starsza pani miała początkowo pod swoją opieką 4 pieski. Niestety, z czasem ich liczba wzrosła do ponad 30.

 

Warunki, w jakich przebywały te zwierzęta, były dalekie od odpowiednich – bród, odchody, brak możliwości wyjścia na spacer... To widok, przy którym brakuje słów. Taka sytuacja jest skutkiem niekontrolowanego rozrodu zwierząt. Naszym celem jest pokazać Wam psiaki, które trafiły pod naszą opiekę. Dwa z nich obecnie przebywają w hotelu dla zwierząt - poszukujemy dla nich tymczasowych domów na terenie Warszawy. Bardzo potrzebujemy wsparcia dla tych potrzebujących psiaków. Każda forma pomocy jest dla nich nieoceniona.

Zakładka 'Rachunki' została uzupełniona o faktury sumujące się do ponad 15.000 złotych. Są to koszty związane z utrzymaniem i leczeniem naszych podopiecznych zwierząt.

Ikona kalendarza. 05.04.2023, 09:19 Ikona psiej łapki.

Rachunki.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Dzień dobry, przyjaciele! Do rachunków dodano kolejne faktury na łączną kwotę ponad 14 000 złotych. Są one związane z usługami weterynaryjnymi oraz utrzymaniem dwóch psów w hotelu dla zwierząt przez kolejny miesiąc.

Ikona kalendarza. 31.03.2023, 17:28 Ikona psiej łapki.

 Nowe dzieciaki na naszym pokładzie.

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Yoko, 9-letnia trafiła do nas niedawno. Ma problemy z tarczycą i czekamy na wyniki badań. Adopcja musi jeszcze poczekać. Jeśli ktoś może zamówić dla niej karmę, nasze serca będą pełne wdzięczności.

Maluchy z ulicy, oczekują na swoje domy. 

 

Leon, nasz nowy podopieczny, cudem uniknął mrocznego losu. Przyniesiony do kliniki w opłakanym stanie, miał poddać się eutanazji... Jednak los się uśmiechnął, gdy trafił do domu tymczasowego u Moniki, gdzie odkrył swoją cudowną naturę. Miziasty, niezwykle tęskniący za człowiekiem, z wdziękiem korzysta z kuwety, pragnąc jedynie przytulać się bez końca.

Ikona kalendarza. 29.03.2023, 08:45 Ikona psiej łapki.

Nowi podopieczni

Ikona psiej łapki. Ikona psiej łapki.

Dwa psiaki pochodzące z zamkniętej hodowli, będą za jakiś czas do adopcji. Jedno z nich to sunia w wieku około 12-14 lat, która niestety ma problemy zdrowotne - brak zębów, zapadnięta dolna szczęka oraz rozsiane guzy na listwie mlecznej, a także jeden guz na drugiej listwie. Drugi piesek również boryka się z trudnościami, takimi jak brak zębów (pozostał tylko jeden kieł). Pieski przeszły dzisiaj badania krwi, a ich profil geriatryczny wskazuje na podejrzenie choroby tarczycy u obu. Niestety, ze względu na ich stan zdrowia, w chwili obecnej nie są dostępne do adopcji.

 

Opis zbiórki

Kochamy zwierzęta, walczymy o ich prawa i polepszamy ich życie w Polsce. Naszą misją jest opieka, ochrona, kastracja, a także wsparcie dla bezdomnych zwierząt. Codziennie doświadczamy okrucieństwa ludzi wobec zwierząt. Mamy tu porzucone psiaki, znalezione maluchy i zwierzaki, które przetrwały niezrozumiałe krzywdy. Pracujemy nieustannie, aby zmienić ich los. W chwili obecnej mamy 11 psów w hotelach i ponad 30 w domach tymczasowych. Niektóre z nich są w trakcie badań i leczenia, a inne są gotowe do adopcji.

Nasze interwencje obejmują ratowanie porzuconych zwierząt, a także przyjmowanie tych, które zostały znalezione i nie mają domu. Mamy też pod opieką zwierzaki, które potrzebują specjalnej troski, takie jak przerażona Flora, czy psiaki chorujące na parwowirozę. Pomagamy też zwierzakom, które przebywają w przechowalniach, jak roczny Elmo, który szuka nowego domu, czy szczeniaczki znalezione w lesie, które teraz otrzymują u nas odpowiednią opiekę. 

 

Zdjęcie nieodpowiednie dla osób wrażliwych.Kliknij tutaj, żeby je wyświetlić.

 

Od 2015 r. pomogliśmy bezdomnym kotom, wspieramy ich karmicielkę, przeprowadzamy akcje kastracji i zapewniamy tymczasowy dom dla zwierząt czekających na adopcję. 

Utrzymujemy psy z interwencji w hotelach i domach tymczasowych. Zdarzają się przypadki trudne, takie jak Banzaj czy Runa, które wymagają specjalnej opieki. Koszty utrzymania w hotelu wynoszą od 700 do 1400 zł miesięcznie, do tego dochodzą koszty karmy i leków. 

Nasze zwierzęta często wymagają intensywnej opieki weterynaryjnej. Miesięczne koszty leczenia wynoszą od 8 do 12,5 tysiąca złotych. Dbamy, aby nasi podopieczni byli zdrowi, wykastrowani i zaczipowani, zanim trafią do nowych domów. Od początku działalności uratowaliśmy ponad 450 zwierząt, z których większość znalazła nowe domy. Jesteśmy zdecydowani pomagać, ale potrzebujemy Waszej pomocy. Tylko dzięki Waszym wpłatom możemy kontynuować naszą misję.

 

 

 

 

 

 

 

Fundacja Futrzaki

KRS: 0000605940

Zbiórka została udostępniona 148 razy

W zbiórce pomogło 515 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Edyta

Wczoraj

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

2 dni temu

20

Kliknij w serduszko i pokaż, że jesteś sercem z tą zbiórką!

Kliknęło już 108 przyjaciół zwierząt!

24.39%
18 779,00 zł z 77 000 zł
Wesprzyj

Pomagamy z miłości do zwierząt.

PrzyjacieleZwierząt.pl to miejsce, gdzie miłość do zwierząt i zaufanie idą w parze. Każda zbiórka, organizowana przez fundacje i stowarzyszenia przechodzi naszą weryfikację. Wszystko po to, aby zapewnić, że wsparcie trafia tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne.

Łącznie zebraliśmy:

6 904 028,97 zł

Łączna ilość zbiórek:

218

Zobacz dlaczego warto nam zaufać