Rozpoczęcie zbiórki: 02.07.2023
Zakończenie zbiórki: 30.09.2023

Staruszki z Chatki Proszą o Wsparcie

Informacje o organizatorze zbiórki

Kliknij „zobacz”, aby przejść do ostatnich rachunków organizatora. To dowody zapłaty za karmę, leki oraz usługi weterynaryjne dla podopiecznych.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Rachunki

Odkryj zwierzęta, które czekają na nowe życie. Klikając poniżej, trafią Państwo do miejsca, gdzie dana organizacja wystawia najwięcej zwierząt do adopcji.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Adopcja

Przejdź do strony organizatora na Facebooku, aby lepiej poznać jego działalność. Sprawdź najnowsze posty i zdjęcia!

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Facebook

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Wyślij maila na poniższy adres.

chatkapsiegodziadka@wp.pl
Ikona informajca o zbiórce Email

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Zadzwoń na poniższy numer telefonu.

533 253 431
Ikona informajca o zbiórce Telefon

Chcesz odwiedzić organizację, by poznać jej podopiecznych lub przekazać karmę? Sprawdź, gdzie ich znajdziesz! Uwaga, przed wizytą/wysyłką karmy najlepiej skontaktować się telefonicznie.

Czerna 91 32-065 Krzeszowice
Ikona informajca o zbiórce Adres

Opis zbiórki

Dzień dobry, jestem Beata, założycielka Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom ,,Chatka Psiego Dziadka”. Od ponad 30 lat, niosę pomoc zwierzętom, które znalazły schronienie w moim domu. Setki przeszły przez jego progi, szukając miłości, opieki i bezpieczeństwa, które im zapewniłam.

Począwszy od pojedynczych zwierząt, aż do tego momentu, moja pasja i determinacja doprowadziły mnie do tego, że obecnie pod moją opieką znajduje się 42 psy oraz Świnka Getyńska o imieniu Jasio. Nazywam ich moimi "staruszkami", bo wiele z nich doświadczyło trudów życia, zanim trafiło do mnie. Dziś, jako ich opiekunka, staram się zapewnić im jak najwięcej miłości, troski i godnych warunków, jakie tylko mogą otrzymać na starość.

 

 

 

Nie jest to łatwe zadanie. Zdrowie starszych zwierząt często jest już nadszargane, a opieka nad nimi wymaga częstych wizyt u weterynarza, specjalistycznej diety, a także codziennej troski i uwagi. Zmęczone, zaniedbane, czasem chore - potrzebują naszej miłości, ale też odpowiedniej opieki medycznej. Nie ma tygodnia, w którym nie musielibyśmy odwiedzić kliniki weterynaryjnej. Leki, specjalistyczne karmy, suplementy - to wszystko kosztuje.

 

Mimo to, każdego dnia radość i wdzięczność w oczach tych staruszków przypomina mi, jak ważna jest moja praca. Wiele z nich doświadczyło w życiu wiele złego - teraz chcemy im dać jak najlepszy kawałek życia. Są dla mnie jak rodzina, każdy z nich jest unikalny i wyjątkowy.

Niestety, mimo całego mojego zaangażowania, trudno jest mi samodzielnie sprostać wszystkim kosztom związanym z utrzymaniem azylu. Koszty leków, opłat i utrzymania azylu są ogromne. Dlatego zwracam się do Was, ludzi o wielkich, kochających sercach, z prośbą o wsparcie. Bez Was, nie mogę kontynuować swojej misji. Bez Was, te staruszki stracą jedyną szansę na spokojną starość. Bez Was, nasz azyl może przestać istnieć.

 

 

Każdego dnia, walczę o utrzymanie azylu. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby te zwierzęta znów straciły swoje domy. Bez Waszej pomocy, nie dam rady. Z całego serca proszę Was o wsparcie.

Każda wpłata, niezależnie od jej wielkości, to dla nas ogromna pomoc. Dziękuję Wam z całego serca za każdy gest, za każde słowo wsparcia, za każdą donację. To, co robimy, robimy dla nich - dla tych, którzy potrzebują naszej miłości i opieki najbardziej. Bez Was, nie bylibyśmy w stanie kontynuować naszej misji.

 

 

Psiaki mają również spory teren do latania:

Zachęcam Was także do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, Psiaki u Beci. Chatka Psiego Dziadka. Tam możecie zobaczyć, jak wygląda nasza codzienna praca i jakie przeszkody staramy się pokonywać. Bądźcie z nami, pomagajcie nam w naszej misji. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.

Zbiórka została udostępniona 24 razy

W zbiórce pomogło 249 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Agnieszka

Wczoraj

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

2 dni temu

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Dorota

2 dni temu

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Agnieszka Lis

2 dni temu

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

2 dni temu

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Iwona

3 dni temu

100

Kliknij w serduszko i pokaż, że jesteś sercem z tą zbiórką!

Kliknęło już 56 przyjaciół zwierząt!

49.4%
12 350,00 zł z 25 000 zł
Wesprzyj

Pomagamy z miłości do zwierząt.

PrzyjacieleZwierząt.pl to miejsce, gdzie miłość do zwierząt i zaufanie idą w parze. Każda zbiórka, organizowana przez fundacje i stowarzyszenia przechodzi naszą weryfikację. Wszystko po to, aby zapewnić, że wsparcie trafia tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne.

Łącznie zebraliśmy:

6 904 018,97 zł

Łączna ilość zbiórek:

218

Zobacz dlaczego warto nam zaufać