Rozpoczęcie zbiórki: 13.06.2023
Zakończenie zbiórki: 01.01.2024

Upadamy a wraz z nami ponad 100 bezdomnych zwierząt. Pomóżcie

Informacje o organizatorze zbiórki

Odkryj zwierzęta, które czekają na nowe życie. Klikając poniżej, trafią Państwo do miejsca, gdzie dana organizacja wystawia najwięcej zwierząt do adopcji.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Adopcja

Przejdź do strony organizatora na Facebooku, aby lepiej poznać jego działalność. Sprawdź najnowsze posty i zdjęcia!

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Facebook

Szukasz więcej informacji o organizacji i jej podopiecznych? Przejdź na stronę WWW i poznaj szczegóły.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Strona WWW

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Wyślij maila na poniższy adres.

fundacja@domdlakundelka.pl
Ikona informajca o zbiórce Email

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Zadzwoń na poniższy numer telefonu.

697 575 977
Ikona informajca o zbiórce Telefon

Chcesz odwiedzić organizację, by poznać jej podopiecznych lub przekazać karmę? Sprawdź, gdzie ich znajdziesz! Uwaga, przed wizytą/wysyłką karmy najlepiej skontaktować się telefonicznie.

Ul. Adama Mickiewicza 26a, Poddębice
Ikona informajca o zbiórce Adres

Opis zbiórki

Serdecznie zapraszamy do naszego azylu dla zwierząt, w którym świadczymy pomoc potrzebującym czworonogom. Od 2016 roku działamy z pasją i oddaniem, ale nasza praca nie byłaby możliwa bez Twojego wsparcia!

W naszym azylu znajduje się ponad 40 zwierząt, które niestety nie mogą być adoptowane, ale znalazły u nas bezpieczne schronienie. Opiekujemy się starszymi, schorowanymi, niewidomymi, sparaliżowanymi i innymi potrzebującymi zwierzakami. Każde z nich ma swoje przytulne legowisko i dostęp do specjalnie przystosowanych pokojów. Zajmujemy się ich zdrowiem i zapewniamy opiekę weterynaryjną.

Dodatkowo troszczymy się o 55 innych zwierząt, które przebywają w płatnych hotelach. Koszty związane z opieką, leczeniem, sterylizacją, szczepieniami i transportem są ogromne. Każde zwierzę pod naszą opieką jest niezwykle cenne i traktujemy je jako bezcenne istoty.

 

Warto również wspomnieć, że w naszym azylu mieszkają 17 kotów i 4 świnki wietnamskie. Dbamy o ich dobrostan i zapewniamy im wszystko, czego potrzebują.

Ciemne chmury nad naszym Azylem. Prosimy o pomoc 3 6c66e

Twoja pomoc jest nieoceniona i pozwala nam kontynuować naszą misję. Dzięki Tobie możemy zapewnić tym zwierzętom godne życie i miłość, których tak bardzo potrzebują. Dołącz do naszej społeczności i razem sprawmy, że ich życie stanie się lepsze!

Jeśli chcesz pomóc, towarzysząc nam w naszej misji, będziemy wdzięczni za Twoje wsparcie. Wspólnie możemy uczynić nasz azyl miejscem pełnym miłości, radości i nadziei dla zwierząt. Prosimy o Twoją pomoc, ponieważ każda darowizna ma ogromne znaczenie dla naszej fundacji.

Pragniemy także podzielić się informacją o naszym Funduszu Pomocy Prawnej dla Zwierząt. Wspieramy sprawy karnych związane z przemocą wobec zwierząt, aby nie dopuścić do bezkarności sprawców. Razem z Rzecznikiem Praw Zwierząt w Polskim Towarzystwie Etycznym i adwokatką Karoliną Kuszlewicz dążymy do skutecznego ukarania osób, które krzywdzą nasze bezbronne przyjaciółki i przyjaciół. Więcej informacji o bieżących sprawach znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą inicjatywą i mamy nadzieję, że dołączysz do naszej walki o prawa zwierząt. Każda darowizna i wsparcie są niezwykle ważne dla naszej misji. Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!

 

 

Część podopiecznych jest poważnie schorowana, ale nawet w trudnych momentach, nigdy nie stracili oni miłości do człowieka. Pomóżmy im zatem zapełnić ich ostatnią miskę nie tylko pożywieniem, ale i miłością, współczuciem i hojnością. Gwarantujemy, że każda przekazana złotówka, a nawet grosz, zostanie właściwie wykorzystany na potrzeby naszych podopiecznych. Nie wyobrażamy sobie, aby mogło być inaczej. Bez Waszej pomocy, niestety, wsparcie dla naszych staruszków znacznie się zmniejszy. Wspólnie dajmy naszym psim "emerytom" godną starość. Pokażmy im, że ich niezachwiana wiara w ludzką dobroć nie była niesłuszna. Czyniąc dobro, pamiętajmy, że zawsze do nas wraca.

 

 

 

 

 

 

Fundacja Dom dla Kundelka

KRS: 0000617055

Zbiórka została udostępniona 309 razy

W zbiórce pomogło 1, 112 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

100

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

10

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

50

Logo Przyjaciele Zwierząt

Agata Tylkowska-Balura

Wczoraj

100

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

XX

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anonimowy darczyńca

Wczoraj

50

Kliknij w serduszko i pokaż, że jesteś sercem z tą zbiórką!

Kliknęło już 874 przyjaciół zwierząt!

73.29%
58 635,00 zł z 80 000 zł
Wesprzyj

Pomagamy z miłości do zwierząt.

PrzyjacieleZwierząt.pl to miejsce, gdzie miłość do zwierząt i zaufanie idą w parze. Każda zbiórka, organizowana przez fundacje i stowarzyszenia przechodzi naszą weryfikację. Wszystko po to, aby zapewnić, że wsparcie trafia tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne.

Łącznie zebraliśmy:

6 904 028,97 zł

Łączna ilość zbiórek:

218

Zobacz dlaczego warto nam zaufać