Rozpoczęcie zbiórki: 16.09.2023
Zakończenie zbiórki: 21.12.2023

Zapomniane, uchronić przed głodem.

Informacje o organizatorze zbiórki

Kliknij „zobacz”, aby przejść do ostatnich rachunków organizatora. To dowody zapłaty za karmę, leki oraz usługi weterynaryjne dla podopiecznych.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Rachunki

Odkryj zwierzęta, które czekają na nowe życie. Klikając poniżej, trafią Państwo do miejsca, gdzie dana organizacja wystawia najwięcej zwierząt do adopcji.

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Adopcja

Przejdź do strony organizatora na Facebooku, aby lepiej poznać jego działalność. Sprawdź najnowsze posty i zdjęcia!

Zobacz
Ikona informajca o zbiórce Facebook

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Wyślij maila na poniższy adres.

zwierzeca_kraina@onet.pl
Ikona informajca o zbiórce Email

Chcesz skontaktować się z organizatorem w sprawie adopcji lub wsparcia np. karmą? Zadzwoń na poniższy numer telefonu.

519 390 006
Ikona informajca o zbiórce Telefon

Chcesz odwiedzić organizację, by poznać jej podopiecznych lub przekazać karmę? Sprawdź, gdzie ich znajdziesz! Uwaga, przed wizytą/wysyłką karmy najlepiej skontaktować się telefonicznie.

07-437 Łyse ul. Poległych 12
Ikona informajca o zbiórce Adres

Opis zbiórki

Szanowni Darczyńcy,

Z ogromnym poczuciem misji i serdecznością zwracamy się do Państwa z apelem o wsparcie naszej Fundacji. Od ponad trzech dekad jesteśmy zaangażowani w ochronę i ratowanie zwierząt. To 30 lat niesłabnącej walki o ich dobrostan. Działamy jako Fundacja od dwóch lat, ale nasza misja i dedykacja pozostały niezmienne. Jesteśmy nieustępliwi w naszym dążeniu do poprawy ich losów. 

 

Kim są nasi podopieczni?

Głównie psy i koty, często zaniedbane, chore i cierpiące. Są to istoty, które zostały odrzucone przez ludzi i zmuszone do walki o przetrwanie w niegościnnych warunkach. Ale dzięki wsparciu i trosce, którą im ofiarowujemy, wiele z nich zyskuje nowe życie. 

 

 

 Przykłady sukcesów:

- Czibo: Pomimo początkowych, pesymistycznych rokowań, pies po urazie kręgosłupa i długotrwałej rehabilitacji chodzi samodzielnie. 
- Bruno: Został uratowany w ostatniej chwili przed eutanazją. Po operacji i leczeniu przeżył i dziś żyje pełnią życia, choć wymaga specjalnej diety.

Aktualne Wydarzenia:

W chwili obecnej pod naszą opieką znajduje się 6 psów i kilkadziesiąt kotów. Każde z nich przeszło swoją własną, często tragiczną, drogę przed dotarciem do nas. Bez Waszej pomocy, niestety, nasze możliwości są ograniczone. 

 

 

Apel:

Stajemy przed ogromnym wyzwaniem finansowym. Niewypłacone faktury za karmę i leczenie weterynaryjne stanowią ciężar, który grozi naszym upadkiem. Jesteśmy pełni determinacji, ale bez Waszej pomocy nie damy rady. 

Jak możesz pomóc?

Wasze wsparcie, nawet najdrobniejsze, stanowi dla nas ogromną wartość. Nie pozwólcie, aby nasza misja zakończyła się niepowodzeniem. Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy dla tych, którzy najbardziej nas potrzebują.

Zbiórka została udostępniona 0 razy

W zbiórce pomogło 3 darczyńców
Logo Przyjaciele Zwierząt

Ala

Wczoraj

20

Logo Przyjaciele Zwierząt

Anna Maria

Wczoraj

10

Logo Przyjaciele Zwierząt

Katarzyna

Wczoraj

20

Kliknij w serduszko i pokaż, że jesteś sercem z tą zbiórką!

Kliknęło już 17 przyjaciół zwierząt!

0.33%
50,00 zł z 15 000 zł
Wesprzyj

Pomagamy z miłości do zwierząt.

PrzyjacieleZwierząt.pl to miejsce, gdzie miłość do zwierząt i zaufanie idą w parze. Każda zbiórka, organizowana przez fundacje i stowarzyszenia przechodzi naszą weryfikację. Wszystko po to, aby zapewnić, że wsparcie trafia tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne.

Łącznie zebraliśmy:

6 904 018,97 zł

Łączna ilość zbiórek:

218

Zobacz dlaczego warto nam zaufać